My Favorite Movies
| FknSpankMyAzz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stella 1989, PG-13) |
|
| 2 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 3 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 4 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 5 |
Bed of Roses 1996, PG) |
|
| 6 |
Cujo 1983, R) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Steel Magnolias 1989, PG) |
|
| 9 |
The Pirate Movie 1982, PG) |
|
| 10 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 11 |
Teen Witch 1989, PG-13) |
|
| 12 |
Con Air 1997, R) |
|
| 13 |
American History X 1998, R) |
|
| 14 |
The Dirt Bike Kid 1986, PG) |
|
| 15 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 17 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Transformers 2007, PG-13) |

















