My Favorite Movies


  fizzypop55's Rating My Rating
1
Office Space 1999,  R)
2
Batman Begins 2005,  PG-13)
3
Newsies 1992,  PG)
4
Equilibrium 2002,  R)
Equilibrium
amazing stunts by christian... interesting plot... its so amazing!!!!
5
Tommy Boy 1995,  PG-13)
6
Little Women 1994,  PG)
7
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
FANTASTIC!
8
Madagascar 2005,  PG)
9
American Pie 1999,  R)
10
American Psycho 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments