My Favorite Movies
| fixmenow2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 3 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 4 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 5 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Closer 2004, R) |
|
| 7 |
Match Point 2005, R) |
|
| 8 |
Snow White and the Seven Dwarfs 1937, G) |
|
| 9 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 10 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 11 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 12 |
American History X 1998, R) |
|
| 13 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 14 |
Thank You For Smoking 2005, R) |














