My Favorite Movies
| fitmen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Shall We Dance 1937, Unrated) |
|
| 4 |
Dance with the Devil (Perdita Durango) 1997, R) |
|
| 5 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Fairy Tale - A True Story 1997, PG) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 11 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |











