My Favorite Movies


  fishywishy's Rating My Rating
1
Shaun of the Dead 2004,  R)
2
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
BEST MOVIE EVER!!!
3
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
i could quote this movie all day long, one of the best in my opinion
4
Peter Pan 1953,  G)
5
Star Trek 2009,  PG-13)
6
Bubble Boy 2001,  PG-13)
Bubble Boy
hilarious
7
Grease 1978,  PG)
8
Back to the Future 1985,  PG)
9
Signs 2002,  PG-13)
10
District 9 2009,  R)
11
Peter Pan 2003,  PG)
12
Van Helsing 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments