Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fishtown's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
This was my second favorite of all 3.It was funny ,scary,etc.It was very well - made.
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Night at the Museum 2006,  PG)
5
Lady in the Water 2006,  PG-13)
6
Legally Blonde 2001,  PG-13)
7
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
8
Wayne's World 1992,  PG-13)
9
Wayne's World 2 1993,  PG-13)
10
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
this was a very good story.it is sad funny and everything it had to be to make a good movie.
11
High School Musical 2006,  G)
12
She's the Man 2006,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
This is one of my fave. movies!it is a tad funny.My whole family loved it!
14
That's So Suite Life of Hannah Montana 2007,  G)
15
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
16
Open Season 2006,  PG)
17
Bee Movie 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments