My Favorite Movies
| fisher14112's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Troy 2004, R) |
|
| 4 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 5 |
A.I. Artificial Intelligence 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 11 |
I'll Sleep When I'm Dead 2003, R) |
|
| 12 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 13 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 14 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 15 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 17 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Titan A.E. 2000, PG) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Loch Ness 1995, PG) |
|
| 24 |
Night Watch (Nochnoi Dozor) 2004, R) |























