My Favorite Movies


  FiRstBoY's Rating My Rating
1
Enemy of the State 1998,  R)
Enemy of the State
i luv will smith.he 's so handsome ^_^and cute
2
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
3
Hitch 2005,  PG-13)
4
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
i luv Hilary Duff
5
Raise Your Voice 2004,  PG)
6
Men in Black 1997,  PG-13)
7
Bad Boys 1995,  R)
8
A Cinderella Story 2004,  PG)
9
Made in America 1993,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
The Legend of Bagger Vance 2000,  PG-13)
12
Six Degrees of Separation 1993,  R)
13
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
14
Material Girls 2006,  PG)
15
In Search of Santa 2004,  Unrated)
16
Agent Cody Banks 2003,  PG)
17
The Perfect Man 2005,  PG)
18
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
19
Casper Meets Wendy 1998,  PG)
20
Cadet Kelly 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments