Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  firedragon76's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
awesome
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
i loved all three but this one was the best
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
as good as the first almost better
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
i love jonny dep in this movie and orlando bloom
7
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
8
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
9
Mystery Men 1999,  PG-13)
10
Men in Black II 2002,  PG-13)
11
Men in Black 1997,  PG-13)
12
X-Men 2000,  PG-13)
13
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
14
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
awesome
15
Van Helsing: The London Assignment 2004,  PG-13)
16
Constantine 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments