My Favorite Movies
| fine24h7w's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 3 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 4 |
Smokey and the Bandit 1977, PG) |
|
| 5 |
An Officer and a Gentleman 1982, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Road House 1989, R) |
|
| 8 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 11 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |












