Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  filmofilka's Rating My Rating
1
Memento 2000,  R)
Memento
Obozavam ovaj film jednostavno mi je predobar a tek radnja uuuuuuuu predobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
3
The Pianist 2002,  R)
4
The Others 2001,  PG-13)
5
The Kid 2000,  PG)
6
The Fifth Element 1997,  PG-13)
7
Flushed Away 2006,  PG)
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
Inkheart 2008,  PG)
10
Sin City 2005,  R)
11
Last Dance 1996,  R)
12
Cast Away 2000,  PG-13)
13
Philadelphia 1993,  PG-13)
14
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
15
Message in a Bottle 1999,  PG-13)
16
Big 1988,  PG)
17
Frequency 2000,  PG-13)
18
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
Zgodan filmic bas ga gledam!!!!!!!!
19
Love Actually 2003,  R)
20
Where the Truth Lies 2005,  NC-17)
Where the Truth Lies
Mrak film!!!!!!!!!!!!!!
21
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)
22
The Black Dahlia 2006,  R)
The Black Dahlia
Svidja mi se jel je napravljen kao ono stari detektivski filmovi.
23
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
Miss Congeniality
Kako mi je super ovaj film ova opako muskobanjasta cura postane predivna zena zahvaljujuci timu koji se brine o tome 5 +!!!!
24
The Color Purple 1985,  PG-13)
The Color Purple
Jako dobar filmic!!!!!!!!!!
25
The Italian Job 2003,  PG-13)
The Italian Job
Jebeno!!!!!!!!!!!
26
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
The Phantom of the Opera
Jako mi se svidja ovaj filmic ima malo jezivog i pjevanaj ma super je!!!!!!!!!!!!
27
Dreamer: Inspired by a True Story 2005,  PG)
28
Identity 2003,  R)
Identity
Zastrasujuce!!!!!!!!!!!
29
Valentine 2001,  R)
Valentine
Super horor!!!!!!!!!!!!!
30
Beetlejuice 1988,  PG)
Beetlejuice
Fenomenalno!!!!!!!!!!!!
31
Dead Poets Society 1989,  PG)
Dead Poets Society
Na ovaj film plakala sam ko kisna godina divna prica!!!!!!!!!!!!!!
32
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
33
Seven (Se7en) 1995,  R)
Seven (Se7en)
Jebeno strasno i nadasve fantasticno!!!!!!!!!!!!!
34
The Adventures of Tintin 2011,  PG)
The Adventures of Tintin
Jednostavno predobro nemam vise dodati............

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments