My Favorite Movies
| fifiroxno1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 2 |
The Hitcher 2007, R) |
|
| 3 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Swimfan 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 12 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 13 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 14 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 15 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 16 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 17 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 20 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 21 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 22 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 23 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 24 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 25 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |

























