My Favorite Movies
Not in order!
| FictionalHell's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 6 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 7 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 8 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 9 |
Minutemen 2008, Unrated) |
|
| 10 |
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006, PG) |
|
| 11 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 12 |
A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper 2007, PG) |
|
| 13 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 14 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 15 |
The Cheetah Girls: One World 2008, Unrated) |
|
| 16 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 17 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 18 |
Hannah Montana: One in a Million 2007, Unrated) |
|
| 19 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 20 |
What a Girl Wants 2003, PG) |




















