My Favorite Movies


  fhdelcarlo's Rating My Rating
1
Beautiful Thing 1996,  R)
Beautiful Thing
Really liked it!!! Cute! Good Acting! "Awww" lol
2
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
Hancock was awesoooome!! hancock 2 in ny??? lol
3
Kung Fu Panda 2008,  PG)
Kung Fu Panda
Skadooooosh!!!
4
Iron Man 2008,  PG-13)
5
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
I am legend was awesome!!! Def. Want to see it again.....Will Smith is the best!
6
Brokeback Mountain 2005,  R)
Brokeback Mountain
lol, this movie is crazy!!! but it's cool!!
7
You Don't Mess with the Zohan 2008,  PG-13)
8
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
P.S. I Love You
loeved it...awesome movie! Made me cry..
9
Transformers 2007,  PG-13)
10
10,000 B.C. 2008,  PG-13)
11
Jumper 2008,  PG-13)
12
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
Resident Evil: Extinction
Awesome!!
13
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
The best Movie! Ever!!
14
Running Scared 2005,  R)
Running Scared
This is the Best Movie of the year!!! Specially with Cameron Bright!!!
15
Forgetting Sarah Marshall 2008,  R)
16
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
Yea this movie waz crazy, n kool!!!!Weird people!!lolz
17
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
Scary Movie 4!!!!is the best.
18
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
19
Snakes on a Plane 2006,  R)
20
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
KILL
21
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
Kill Bill, Volume 2
BILL

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments