My Favorite Movies
| ffreak90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 2 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Three Musketeers 1993, PG) |
|
| 8 |
Robin Hood: Prince of Thieves 1991, PG-13) |
|
| 9 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 10 |
Hero 2002, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 13 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Princess of Thieves 2001, Unrated) |
|
| 15 |
Young Frankenstein 1974, PG) |















