My Favorite Movies
| fealuin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 2 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 7 |
Cold Mountain 2003, R) |
|
| 8 |
Mystic River 2003, R) |
|
| 9 |
L.A. Confidential 1997, R) |
|
| 10 |
Bandits 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 14 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 15 |
La Ley de Herodes (Herod's Law) 2000, R) |
|
| 16 |
Todo el poder (Gimme the Power) 1999, R) |
|
| 17 |
Sexo Pudor Y Lagrimas 1999, R) |

















