My Favorite Movies


  1. fb100000967771330
  2. Sushmitha

  fb100000967771330's Rating My Rating
1
Taare Zameen Par 2007,  PG)
2
2012 2009,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Jab We Met 2007,  PG)
5
Roja 1992,  Unrated)
6
Prince of Persia: The Sands of Time 2010,  PG-13)
7
Slumdog Millionaire 2008,  R)
8
Gamyam 2008,  Unrated)
9
Shrek 2001,  PG)
10
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
11
Kuch Kuch Hota Hai 1998,  Unrated)
12
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
13
Magadheera 2009,  Unrated)
14
Chak De! India 2007,  Unrated)
15
Finding Nemo 2003,  G)
16
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
17
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
18
High School Musical 2006,  G)
19
Dhan Dhana Dhan Goal 2007,  Unrated)
20
Camp Rock 2008,  G)
21
Paa 2009,  Unrated)
22
Robsessed: Inside the Life of Robert Pattinson 2009,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments