My Favorite Movies
| fatkid72's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 2 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 4 |
The Blues Brothers 1980, R) |
|
| 5 |
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989, PG) |
|
| 6 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 7 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Kindergarten Cop 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Monty Python's Life of Brian 1979, R) |
|
| 10 |
Monty Python's The Meaning of Life 1983, R) |
|
| 11 |
Monty Python's And Now for Something Completely Different 1971, PG) |
|
| 12 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Godthumb 2001, Unrated) |
|
| 14 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 15 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 16 |
Thunderstruck 2004, Unrated) |
















