My Favorite Movies
| FaTBoYSlayer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 2 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 3 |
Sin City 2005, R) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Akira 1988, R) |
|
| 11 |
Returner (Ritana) 2002, R) |
|
| 12 |
Ghost in the Shell 1996, R) |
|
| 13 |
Cabin Fever 2002, R) |
|
| 14 |
Hostel 2006, R) |
|
| 15 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 16 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 17 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 18 |
The Princess Blade 2002, R) |
|
| 19 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 20 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 21 |
Orgazmo 1997, R) |
|
| 22 |
Tau man ji D (Initial D) 2005, Unrated) |
|
| 23 |
Kyûtî Hanî (Cutie Honey) 2004, Unrated) |























