My Favorite Movies


  fasi9420776's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
ma best movie ever and it really can transform..lol..
2
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
one of ma best
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
one of the best
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
one of the best
7
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
one of the many
8
The Passion of the Christ 2004,  R)
The Passion of the Christ
it really true..it really did happen
9
The Patriot 2000,  R)
10
Remember the Titans 2000,  PG)
11
XXX 2002,  PG-13)
12
Torque 2004,  PG-13)
13
The Patriot 1998,  R)
14
Die Another Day 2002,  PG-13)
15
Eight Below 2006,  PG)
16
Happy Feet 2006,  PG)
17
Ice Age 2002,  PG)
18
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
19
Remember the Alamo - American Experience 2004,  Unrated)
20
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
21
Are We Done Yet? 2007,  PG)
22
Are We There Yet? 2003,  PG)
23
Rush Hour 1998,  PG-13)
24
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
25
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
26
The Last Legion 2007,  PG-13)
27
Blood Diamond 2006,  R)
28
Half Past Dead 2002,  PG-13)
29
Half Past Dead 2 2007,  R)
30
Ocean's Eleven 1960,  Unrated)
31
Eragon 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments