My Favorite Movies


  fasanmisola's Rating My Rating
1
Kung Faux: Vol. 5 2006,  Unrated)
2
We Are Family 2002,  Unrated)
3
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
4
What Happens in Vegas 2008,  PG-13)
5
The Secret Life of Bees 2008,  PG-13)
6
Mad Money 2008,  PG-13)
7
Stranger Than Fiction 2006,  PG-13)
8
Bringing Down The House 2003,  PG-13)
9
Last Holiday 2006,  PG-13)
10
Taxi 2004,  PG-13)
11
Barbershop 2 - Back in Business 2004,  PG-13)
12
The Bone Collector 1999,  R)
13
Beauty Shop 2005,  PG-13)
14
Brown Sugar 2002,  PG-13)
15
Sphere 1998,  PG-13)
16
Set It Off 1996,  R)
Set It Off
gud!!
17
The Cookout 2004,  PG-13)
18
House Party 2 1991,  R)
19
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
20
Talking to Heaven (Living with the Dead) 2002,  PG-13)
21
Dreamgirls 2006,  PG-13)
22
The Fighting Temptations 2003,  PG-13)
23
The Lion King 1994,  G)
24
Sister Act 1992,  PG)
25
The Pagemaster 1994,  G)
26
Carmen - A Hip Hopera 2001,  PG-13)
Carmen - A Hip Hopera
keep it up girl,love you.......good work

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. fasanmisola
    fasanmisola posted 3 years ago

    she 1derful