My Favorite Movies
| fasana01's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Meet Prince Charming 1999, R) |
|
| 3 |
Meet the Cast of Shrek 2 2004, Unrated) |
|
| 4 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 5 |
100 Ways to Murder Your Wife 1986, Unrated) |
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 8 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |










