My Favorite Movies


  fanyvasquezg's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
High School Musical 2 2007,  G)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
7
Bring It On 2000,  PG-13)
8
Scary Movie 2000,  R)
9
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
10
Hitch 2005,  PG-13)
11
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
12
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
13
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
14
8 Mile 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments