My Favorite Movies


  fantasydei's Rating My Rating
1
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
Gaara Rocks!! Overall I give it 4 1/2 cause it's just awesome!!
2
Sakura Wars: The Movie 1997,  PG-13)
Sakura Wars: The Movie
I've heard of this anime and I REALLY want to see this!!! and the series!
3
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
6
Finding Neverland 2004,  PG)
7
Sleepy Hollow 1999,  R)
8
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
9
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
10
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
11
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
12
Nana 2 2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments