My Favorite Movies
here are my favorite's movies!!
| fandungaqf's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Flowers in the Attic 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 8 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 10 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 11 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 12 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 14 |
Rudo y Cursi 2008, R) |
|
| 15 |
The Breakfast Club 1985, R) |















