My Favorite Movies
| fancymary07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night Shift 1982, R) |
|
| 2 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 3 |
Tarzan 1999, G) |
|
| 4 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 5 |
Searching for Bobby Fischer 1993, PG) |
|
| 6 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 7 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 9 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 10 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 11 |
The Last Unicorn 1982, G) |











