My Favorite Movies


  fame21's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Scary Movie 2 2001,  R)
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
5
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
very very good
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
loved it
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
good to watch
8
Grease 1978,  PG)
9
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
12
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
13
White Chicks 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments