My Favorite Movies
| fakkermans's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Star Trek - Nemesis 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Man 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Starship Troopers 1997, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Discovering the Real World of Harry Potter 2001, Unrated) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 14 |
Star Trek - First Contact 1996, PG-13) |
|
| 15 |
Star Trek - Insurrection 1998, PG) |
|
| 16 |
Star Trek V - The Final Frontier 1989, PG) |
|
| 17 |
Star Trek Generations 1994, PG) |
|
| 18 |
Star Trek VI - The Undiscovered Country 1991, PG) |
|
| 19 |
Star Trek II - The Wrath of Khan 1982, PG) |
|
| 20 |
Star Trek IV - The Voyage Home 1986, PG) |
|
| 21 |
Star Trek III - The Search for Spock 1984, PG) |





















