My Favorite Movies


  fairygirl0384's Rating My Rating
1
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
DOA: Dead or Alive
IT HAVE LOT OF ACTION
2
Eragon 2006,  PG)
Eragon
is perfect and I LOVED
3
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
I like the movie!
4
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
I Liked it have a little someting of everything.
5
Honey 2003,  PG-13)
Honey
I like the movie and the music
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Is great!!
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Like it !
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Is great !!!
9
X-Men 2000,  PG-13)
10
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
11
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
It's the best movie
12
Enchanted 2007,  PG)
13
Ella Enchanted 2004,  PG)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
i alredy see it and is great.
17
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) 2008,  PG-13)
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2)
this one is going to be great
18
The Golden Compass 2007,  PG-13)
19
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
IT'S GREAT!
20
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
21
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010,  PG)
22
Underworld 2003,  R)
23
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
it's great
24
The Return of Dracula (The Curse of Dracula) (The Fantastic Disappearing Man) 1958,  PG)
25
Bring It On 2000,  PG-13)
26
Bring It On Again 2004,  PG-13)
27
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
28
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)
29
Raise Your Voice 2004,  PG)
30
Resident Evil 2002,  R)
31
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
32
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
33
Legally Blonde 2001,  PG-13)
34
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
35
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
36
The Covenant 2006,  PG-13)
37
Kingdom of Heaven 2005,  R)
38
Bratz: The Movie 2007,  PG)
39
Bratz - Diamondz 2006,  Unrated)
40
Bratz - Genie Magic 2006,  G)
41
Bratz - Rock Angelz 2005,  Unrated)
42
Bratz: Babyz the Movie 2006,  Unrated)
43
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
Alvin and the Chipmunks
loookssss! funny
44
Center Stage 2000,  PG-13)
Center Stage
I see it is great
45
The Scorpion King 2002,  PG-13)
46
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
well i like it
47
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
alredy see it
48
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
Mortal Kombat
this movie is great
49
King Arthur 2004,  PG-13)
50
Grease 2 1982,  PG)
51
Dreamgirls 2006,  PG-13)
52
Take the Lead 2006,  PG-13)
53
Iron Man 2008,  PG-13)
Iron Man
asome
54
Into the Blue 2005,  PG-13)
55
300 2007,  R)
56
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
i alredy see it
57
Beowulf 2007,  PG-13)
Beowulf
It's look awsome
58
Material Girls 2006,  PG)
59
Practical Magic 1998,  PG-13)
60
Alexander 2004,  R)
61
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
62
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i liked a lot
63
Dragon Wars (D-War) 2007,  PG-13)
64
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
Underworld: The Rise of the Lycans
it look awsom
65
Hotel for Dogs 2009,  PG)
66
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
67
Bandslam 2009,  PG)
Bandslam
It's great!!!!!
68
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief 2010,  PG)
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
I love it specially the special efects they were greate.
69
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
The Twilight Saga: Eclipse
the triller looks great.
70
Street Fighter: The Legend of Chun-Li 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments