My Favorite Movies
| FabiSebien's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 4 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 6 |
The Secret Garden 1993, PG) |
|
| 7 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 8 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Skipped Parts 2000, R) |
|
| 10 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Atonement 2007, R) |











