My Favorite Movies
| fabiolapaschoal's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 3 |
My Blueberry Nights 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Dead Poets Society 1989, PG) |
|
| 7 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 9 |
Closer 2004, R) |
|
| 10 |
Match Point 2005, R) |
|
| 11 |
Volver 2006, R) |
|
| 12 |
All About My Mother (Todo Sobre Mi Madre) 1999, R) |
|
| 13 |
Hable con Ella (Talk to Her) 2002, R) |
|
| 14 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Hours 2002, PG-13) |















