My Favorite Movies


  fabiannappo33's Rating My Rating
1
Johnny Dangerously 1984,  PG-13)
Johnny Dangerously
Hilarious
2
Jackass - The Movie 2002,  R)
3
Jackass: Number Two 2006,  R)
4
Beerfest 2006,  R)
5
Super Troopers 2002,  R)
6
Puddle Cruiser 1996,  R)
7
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
Funniest Movie Ever
8
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
Funny Movie
9
Major Payne 1995,  PG-13)
10
Billy Madison 1995,  PG-13)
Billy Madison
Excellent
11
BASEketball 1998,  R)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
Excellent
13
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
14
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
Excellent Movie
15
Brainscan 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments