My Favorite Movies
| F1Ferrari's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 2 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 7 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 8 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Island 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Training Day 2001, R) |
|
| 11 |
Wanted 2008, R) |











