My Favorite Movies
| ez2luvjc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Dane Cook: Vicious Circle 2006, Unrated) |
|
| 7 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 8 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
Hannibal Rising 2007, R) |










