My Favorite Movies
| eyekeeper05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III 2006, R) |
|
| 2 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 5 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 6 |
Underworld 2003, R) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 9 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 10 |
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990, R) |
|
| 11 |
The Crow 1994, R) |











