My Favorite Movies
| eyefrog1812's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 2 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 8 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Mona Lisa Smile 2003, PG-13) |
|
| 15 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
Step Up 2006, PG-13) |


















