My Favorite Movies
| exelood's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 5 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 6 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 7 |
Adaptation 2002, R) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 10 |
Paprika 2006, R) |
|
| 11 |
The Exorcist III 1990, R) |
|
| 12 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |












