My Favorite Movies


  excabette3's Rating My Rating
1
Sense and Sensibility ,  Unrated)
2
Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes 1984,  PG)
3
Batman Begins 2005,  PG-13)
4
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
5
Immortal Beloved 1994,  R)
6
The Last Emperor 1987,  PG-13)
7
Empire of the Sun 1987,  PG)
8
Desperado 1995,  R)
9
The Neverending Story 1984,  PG)
10
XXX 2002,  PG-13)
11
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
12
Blade 1998,  R)
13
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
14
Léon (The Professional) 1994,  R)
15
What Dreams May Come 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments