My Favorite Movies


  eviltree2000's Rating My Rating
1
Hard Candy 2005,  R)
Hard Candy
This chick is my hero





the most fucked up movie if your a guy
2
Silent Hill 2006,  R)
Silent Hill
the nurses with scalpels were wicked







there was alot of awesome parts in this movie
3
Fight Club 1999,  R)
Fight Club
you are not a beautiful unique flower






I love this movie......did anyone else notice that Robert paulson is meatloaf?
4
Snatch 2001,  R)
Snatch
i like the part when the two idiots try to get out a door and can't then the other guy opens it from the outside







i liked Brad Pitt's charater in this movie and Jason Statham too
5
Pan's Labyrinth 2006,  R)
Pan's Labyrinth
i love the way the faun looks







i liked this movie alot and the charaters were awesome
6
Hostel 2006,  R)
7
Hostel: Part II 2007,  R)
Hostel: Part II
i like the part where the chick said let him bleed to death
8
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
I really like Dory....cuz i have a bad memory too....or do i?
9
The Fifth Element 1997,  PG-13)
The Fifth Element
oldie but goldie ha ha
10
Pulp Fiction 1994,  R)
Pulp Fiction
i like the part where bruce willis busted in on the two going at it in pawn shop
11
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments