Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  evilroses20's Rating My Rating
1
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
The Twilight Saga: Eclipse
Loved it
2
Stolen Women, Captured Hearts 1997,  Unrated)
3
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Now & Forever 2001,  R)
6
Twilight 2008,  PG-13)
7
Man on Fire 2004,  R)
8
Step Up 2006,  PG-13)
9
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009,  PG-13)
10
Honey 2003,  PG-13)
11
Blood and Chocolate 2007,  PG-13)
12
Chocolat 2000,  PG-13)
13
The Last of the Mohicans 1992,  R)
14
Dance Me Outside 1994,  R)
15
The Time Traveler's Wife 2009,  PG-13)
16
Tuck Everlasting 2002,  PG)
17
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
18
Pride and Prejudice 2005,  PG)
19
The Witches of Eastwick 1987,  R)
20
The Karate Kid 2010,  PG)
21
Montana Sky 2007,  PG)
22
Jennifer's Body 2009,  R)
23
Ed Brubaker's Angel of Death 2009,  R)
24
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
25
Take the Lead 2006,  PG-13)
26
Ninja Assassin 2009,  R)
27
Revenge Of The Bridesmaids 2010,  Unrated)
Revenge Of The Bridesmaids
I loved it it was so funny
28
Dreamkeeper 2003,  Unrated)
29
DreamKeeper 2003,  Unrated)
30
Last of the Dogmen 1995,  PG)
31
Quest For Camelot 1998,  G)
32
Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 2011,  PG-13)
Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1
I Loved it cant wate to see part two

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments