My Favorite Movies
| evilgirl7284's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
Dangerous Minds 1995, R) |
|
| 6 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 8 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Employee of the Month 2006, PG-13) |
|
| 11 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 12 |
Scarface 1983, R) |
|
| 13 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
American History X 1998, R) |
















