My Favorite Movies
| evilbunny21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Blade 1998, R) |
|
| 3 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 4 |
Blade II 2002, R) |
|
| 5 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 6 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 7 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 8 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 11 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 14 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |























