My Favorite Movies
my fav films
| evil4eva1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 12 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 13 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie 1999, R) |
|
| 16 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
















