Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. evieroo
  2. twampire

Give list a short description

  evieroo's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
AAAAAAAAAAAAAHH!!! waono!! C IT!!!!!!!!
2
Azhagiya Tamizh Magan 2007,  Unrated)
Azhagiya Tamizh Magan
i LUUUUUVV dis movie!!!!! VIjayz in it ofcourse and hez double actin!!!
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
hehe i luuuv jak sparow hez sow funi n will.T. iz kewl tu.
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i looove he first and second one sow thiz one will be waii beta i fink lol
5
Vel 2007,  Unrated)
Vel
dis is suryaz movie!!!!!! n asin lol hezz double actin n dis one buh its sooo saadd!!! i luv it!!! lol
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i luv it!!! jak sparowz az funi az eva!!! lol
7
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
Lara Croft - Tomb Raider
i like tomb raider!!!! itz got sow much action itz meann azzz!!!
8
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
ity kewl az i wish i could shoot webz n fly like hm!!
9
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
i like king kong itz sowwww kewl!! the gorrilaz like amazing!!!
10
The Medallion 2003,  PG-13)
The Medallion
jaki changz kewl azzzzzzz!!!!
11
The Princess Diaries 2001,  G)
The Princess Diaries
hehe i like dis movie itz quiet kewl
12
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
this onez been on tv sow many times but itz wealli kewl!!
13
Kuruvi 2008,  Unrated)
Kuruvi
itz sooo kooL!! but thn agiain soh ar all ov vijayz moviess!!
14
Ghajini 2005,  Unrated)
Ghajini
thisz krak uhp azz and its really sahhdd!!
15
Sivakasi 2005,  Unrated)
Sivakasi
itz kool
16
Pokiri 2006,  Unrated)
Pokiri
only vijays version

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments