My Favorite Movies
| eveinparadise's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Iron Will 1994, PG) |
|
| 2 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 3 |
Holes 2003, PG) |
|
| 4 |
Snow Dogs 2002, PG) |
|
| 5 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 6 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 8 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 11 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 12 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 13 |
Around the World in 80 Days 2004, PG) |
|
| 14 |
Air Bud 1997, PG) |
|
| 15 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 16 |
Inspector Gadget 1999, PG) |
|
| 17 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 18 |
The Mighty Ducks 1992, PG) |
|
| 19 |
Angels in the Outfield 1994, PG) |
|
| 20 |
Tuck Everlasting 2002, PG) |




















