My Favorite Movies
| evasive4ever's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 5 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 6 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 7 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 8 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Cry Wolf 2005, PG-13) |










