My Favorite Movies
| ethanman's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R)
............./´¯/).............(\¯`\ |
|
| 2 |
Tupac - Resurrection 2003, R) |
|
| 3 |
Superbad 2007, R) |
|
| 4 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Malibu's Most Wanted 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996, R) |
|
| 8 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
Over the Hedge 2006, PG) |










