My Favorite Movies
| EshaWatson's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 6 |
The Blue Lagoon 1980, R) |
|
| 7 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Blue Chips 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Love Jones 1997, R) |
|
| 12 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 14 |
The Best Man 1999, R) |
|
| 15 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Soul Food 1997, R) |
|
| 17 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 18 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |



















