Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  erossanti's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
Love Actually 2003,  R)
4
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
I LOVE VERY MUCH
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Unbelieveble
6
Closer 2004,  R)
7
The Godfather 1972,  R)
8
The Godfather, Part II 1974,  R)
9
The Godfather, Part III 1990,  R)
10
Fight Club 1999,  R)
11
You Got Served 2004,  PG-13)
12
300 2007,  R)
300
F?GHT?NG SCENE VERY GOOD.EVERBODY SEE ?T
13
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
IT IS A GREAT LOVE MOV?E...
14
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Ewan McGregor alsom in this movie...
15
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
16
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
17
Syriana 2005,  R)
18
Schindler's List 1993,  R)
Schindler's List
AMAZ?NG...
19
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
V FOR NATAL?E:))))
20
Big Fish 2004,  PG-13)
Big Fish
Think about your life again,real or a dream,just think....
21
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
All players are amazing....Love,music,dance,comedy, dram...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments