My Favorite Movies
| erlinacu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978, Unrated) |
|
| 2 |
Spiderman 1990, Unrated) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 8 |
Titanic 1953, Unrated) |
|
| 9 |
Titanic 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic 1994, Unrated) |
|
| 11 |
Titanic (L' Acciaio Formidabile) 1915, Unrated) |
|
| 12 |
Titanic Town 1998, Unrated) |











